Tepelná čerpadla

kompletní řešení Tepelných čerpadel
pro vaši domácnost

Vytápění domu a ohřev teplé vody patří v současnosti mezi největší položky rodinného rozpočtu. Pokud chcete topit levně a pohodlně, tepelné čerpadlo je správná volba. Poradíme vám jaké tepelné čerpadlo je pro váš dům nejvhodnější, provedeme montáž a samozřejmě se vám postaráme o servis. A abyste se vyhnuli papírování, pomůžeme vám i se státní dotací.

Tepelná čerpadla

kompletní řešení Tepelných čerpadel
pro vaši domácnost

Vytápění domu a ohřev teplé vody patří v současnosti mezi největší položky rodinného rozpočtu. Pokud chcete topit levně a pohodlně, tepelné čerpadlo je správná volba. Poradíme vám jaké tepelné čerpadlo je pro váš dům nejvhodnější, provedeme montáž a samozřejmě se vám postaráme o servis. A aby jste se vyhnuli papírování, pomůžeme vám i se státní dotací.

Tepelná čerpadla

Je lepší pro váš dům brát energii ze vzduchu, z vody nebo ze země? Pro tyto odpovědi nepotřebujete studovat vysokou školu. Stačí nám zavolat a my vám poradíme. Vybereme pro vás to nejlepší řešení.

Nová zelená úsporám

S dotačním programem Nová zelená úsporám můžete získat finanční podporu a výrazně ušetřit. Jak získat dotaci a co musíte splňovat? S námi to máte jednoduché.

Návrhy

Posoudíme, jaké tepelné čerpadlo je vhodné pro váš dům, spočítáme potřebný výkon a zdarma zhotovíme nabídku.

Dodávky a montáž

Provedeme odbornou montáž a zprovoznění včetně všech souvisejících prací jako je úprava topného systému, vodoinstalace a elektroinstalace, aby vám tepelné čerpadlo kvalitně sloužilo. Samozřejmostí je i zapravení nebo i případné stavební úpravy.

Servis

O čerpadlo se vám dále staráme. Provádíme pravidelné servisní prohlídky i pozaruční servis.

Jak bude celý proces vypadat?

Uzavřeme smlouvu o dílo

Po odsouhlasení cenové nabídky podepíšeme Smlouvu o dílo a další potřebné dokumenty, požádáme vás o zaplacení zálohové faktury a po její úhradě začneme pracovat na vaší zakázce.

Montáž vašeho tepelného čerpadla

Instalace tepelného čerpadla je zpravidla hotová během dvou dnů. V domluvený termín proběhne usazení všech částí systému, propojení pomocí potrubí a jeho následné izolování, napuštění i natlakování otopného systému a elektrické propojení tepelného čerpadla s rozvaděčem.

Začnete vytápět váš dům tepelným čerpadlem

Nové tepelné čerpadlo zkontrolujeme, nastartujeme a vyzkoušíme. Zároveň vás naučíme tepelné čerpadlo ovládat. Od teď si již můžete užívat levný zdroj ohřevu vašeho domu.

Požádáme o proplacení dotace na váš účet

Po připojení Vaší FVE od distributora vám na základě potvrzení o připojení od distribuce zažádáme o proplacení dotace z programu Nová Zelená Úsporám na váš účet.